Rreth Nesh

on

 

  • CCS ofron ekspertize te plote ne te gjitha komponentet IT duke nisur qe nga networking, infrastruktura dhe sistemet operative ne konsulencen per bizneset, sigurine e informaciont dhe edukimin. Fokusuar tek njerezit, CCS do te vazhdoje te udheheqe njohurite mbi industrine.


  • Sherbime te plota te ciklit te kompanive, nga percaktimi i kerkesave per biznesin e deri tek sigurimi i sherbimeve te menaxhuara.


  • Nje kompani fokusuar mbi industrine do t’ju ofroje sherbimet e kerkuara paralel me informacionet me te fundit te tregut, duke u bere per ju nje partner biznesi afatgjate.


  • Dijet e avancuara mbi sigurine te CCS do t’ju ndihmojne te implementoni jo vetem zgjidhje IT, por ne do ta bejme kete zgjidhje te sigurt dhe te besueshme.


  • CCS eshte ne partneritet me kompanite me te njohura, lidere ne tregun boteror te IT si HP, IBM, Microsoft, etj dhe ne jemi duke i ofruar kompanive shqiptare zgjidhjet me moderne dhe te avancuara te biznesit.


  • CCS ofron nje sherbim ne interest e nevojave tuaja, miqesor, te plote dhe ne çdo kohe.

 

Read More

Lorem Ipsum

on

Lorem ipsum dolor sit amet, hinc euripidis an vim, eam aeterno tacimates concludaturque cu. Et solum aliquip sit. Sea sensibus moderatius et, eum id diam ancillae recteque. Erroribus euripidis persequeris cu sea. Has discere denique deserunt no, ne duo atqui ubique dissentiet, summo iracundia ex has.

Ut vim gloriatur quaerendum scriptorem, pro at aliquando philosophia. Eum et singulis sensibus pertinacia, ubique consulatu euripidis per et. Vim feugiat persecuti ea, cu quo appareat complectitur. Quo ut aliquam interesset, duo no unum detracto. Te viris iisque scriptorem cum, ea vix causae volutpat gubergren. Duo democritum moderatius ad, ei facer scaevola vulputate vim, no nusquam platonem reprehendunt mea.

Nonumes dolores cu sit. Suas alia malorum id nam. Ad vel populo altera consectetuer. Sed alia dolore civibus in. No vel posse denique suscipiantur, eos ex gloriatur persecuti.

Usu an soleat delenit. No duo quis delenit omnesque. Id pri summo voluptatibus, ea mei summo dicam, ad mea reque paulo. Illum epicuri expetendis an quo. Porro epicuri eos at.

Doctus assueverit nam in, decore blandit scaevola has ne. Ea reque ullum vis, quem nibh doctus ut mea, vim no viderer graecis. Qui ex populo tritani honestatis, ei eos luptatum voluptatum, ad mel error fierent fastidii. Ne sed laoreet appellantur vituperatoribus, cu ferri corpora quo, vis ne voluptua delicata torquatos. Vel magna labore utroque eu, audiam legendos interesset ut mea.

Read More

Shërbim & Suport

on

Servisi i duhur dhe mirëmbajtja e rregullt e sistemeve dhe pajisjeve tuaja është e rëndësishme që cdo gjë të shkojë mirë. Ekspertët tanë të certifikuar nga prodhuesit do ju ofrojnë shërbimin më të mirë në kohën më të shkurtër. Për Suportin Teknik klikoni Këtu

Të zgjedhësh produktin e duhur shpesh kërkon ekspertizën e duhur. Ekipi ynë I konsulentëve do ju ofrojë këshillat më të mira për të facilituar zgjedhjen tuaj, në mënyrë që të aplikoni cfarë është më e mira për biznesin tuaj. Për Konsulencë, klikoni Këtu

Blerja e një produkti apo shërbimi, shpesh mund të kthehet në një process të kushtueshëm. Ndaj, CCS konsideron ofrimin e opsioneve të financimit për të thjeshtuar investimet tuaja. Për Financim, klikoni Këtu

Read More